turkcellden recebin tavuğu kandırmacası..

dakikası 8 ykr ye konuşturma vaadiyle son günlerde bi çok hazır kart ve muhabbet hat gibi kontürlü tarifeleri seçen kullanıcıları faturalı hatlara çeken turkcell , recep ivedikli reklamlarıyla da adından baya bi söz ettirmişti.. ilk başlarda avea ve vodafone un atakları ve önümüzdeki günlerde başlayacak numara taşınabilirliği olayı için mevcut müşterilerini kaybetmekten korktukları için bu kampanyayı yaptıklarını düşünmüştüm.. meğersem yanılmışım.. adamlar burda bile vatandaşı nası ayakta uyuturuz onun hesabını yapmışlar..

şimdi olay şöle gelişmekte; turkcellin alo 60 paketinin 60+60 = 120 dakikasının ayda kdv dahil sadece 9.5 YTL olduğunu gören vatandaş oha lan süper ekonomik diyerekten bu yeni tarifeye hurra geçiş yapmak ister.. bakar, eder, hesaplar falan hakkaten daha ucuzdur yeni tarife modeli.. gider bi turkcell abone merkezine kontürlü hattını faturalı hatta dönüştürür.. herşey çok güzel giderken, çarşıdan eve geldiğinde birde bakar ki telefonuna şöle bi mesaj gelmiş.. "yeni tarifeniz bi sonraki hesap kesimden sonra aktifleştirilecektir.. o zamana dek tarifeniz bilmemne olup dakikası 35 YKR den konuşacaksınız" hobaa bu ne demek oluyo..? 8 YKR yerine 35 YKR..? o ha...! kontürlüden bile daha pahalı..

peki ne alaka tarifem niye değişmiyo..? yooooooookkk değişmiyo işte.. bi sonraki hesap kesimini beklemek lazım.. sonraki hesap kesim ne zaman peki..?? 1 ay sonra.. yani biz 1 ay boyunca sömürülcez.. peki "lanet olsun, sıçacam tavuğnun bacağna" diyip kontürlü eski hattına geri dönmek istersen nolcak..? hiçbişe.. geri dönüş gibi bi şansın yok..!! anca kartını kırıp atcan yerine yeni bi kontürlü hat alcaksın.. sinek küçük mide bulandırır diye bi laf vardır ya hani.. işte bu tam o özdeyişe uyan bi hareket.. lanet olsun turkcell.. 9 yıldır yalnızca turkcell kullanan, başka hiçbir operatör kullanmayan bi müşterin şu anda senden nefret etmekte.. eşim dostum, sağım solum, çevremde kim varsa herkese anlatacam bu kazığı.. kimbilir kaç kişi bu şekilde tarifesini değiştirdi.. ve olaydan habersiz nası olsa bedava die konuşuyo.. ay sonunda faturayı gören vatandaşın surat ifadesini görünce eminim çok mutlu oluyosunuzdur.. peh..

Yorumlar

  1. e turkcell bu. ne denebilir ki? adam setmekten baska isleri yok...

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

bülent ersoyun makyajsız fotoğrafı..

Mustafa Topaloğlu Obama Şarkısı Klibi Seyret İzle