key ödemelerine itiraz dilekçesi..

geçtiğimiz günlerde, uzun süredir açıklanmasını beklediğimiz konut edindirme yardımı ya da diğer adıyla key ödemelerine ait listeler açıklandı ve alacaklılar ziraat şubelerinden alacaklarını tahsil etmeye başladılar.. ancak bir çok vatandaşımız ya isimlerini listelerde hiç göremediler ya da beklediklerinden çok daha az bir ödemeyle karşılaştılar.. bu gibi durumda kalanlar için bir keye itiraz dilekçesi adı altında bir itiraz dilekçesi örneği hazırlanmış.. bu dilekçe vasıtasyla key ödemenizle ilgili bi sorununuz varsa sosyal sigorta kurumu bürolarına şikayette bulunabilirsiniz.. unutmadan, eğer bankadan ödemenizi aldıysanız yanınızda dekontunuzu da götürmeyi unutmayın.. ;)

Yorumlar

  1. Bu paralar ne amaçla kesilmiş hala anlamış değilim, bu kişlerden kesilen paralar bir fonda toplanıp konut sahibi olmak isteyenlere kredi olarak mı verilecekmiş?

    YanıtlaSil
  2. Turaç Özgür5 Ağustos 2008 13:03

    KEY Yasası en geç 15 yıl sonra tüm çalışanları kiradan kurtarıp konut sahibi edecekti. Bunun bir dolandırıcılık masalı olduğuna eski tecrübelerime dayanarak daha ilk günde karar vermiş ve inanan aptallarla da kıyasıya tartıştım. 9 yıl ara vermden adıma yatırılanın bir kısmını alabildim. Bununla sıradan bir tuvalet taşı alabilirim herhalde... Geri kalanını da alabilirsem, bir tuvalet fırçası alacağım. 9 artı 13 yıl sonra bir kere daha haklı çıktım. Bu paralarla kimler gemicikler aldılar acaba? Vatadaşını aptal yerine koyan devletlerin ömrü fazla olmaz. Turaç Özgür

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

bülent ersoyun makyajsız fotoğrafı..

Mustafa Topaloğlu Obama Şarkısı Klibi Seyret İzle