bu gece regaip kandili.. kandil icin sms mesajları..

hz. amine'nin peygamberimize hamile oldugu gece yani recep ayının ilk cuma gecesi, allah'ü teâlâ nin rahmet ve bagışlamasının bol oldugu, duaların kabul edildiği, 3 ayların habercisi olan bu kutsal gün ve gecenin tüm islam alemi için hayırlara vesile olması, bizlere bolluk, bereket, merhamet, güzellik ve sağlık getirmesi dileğiyle..

eşinize dostunuza atabileceğiniz bir kaç güzel kandil mesajı:

♥ Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

♥ Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!

♥ Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

♥ Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

♥ Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

Yorumlar

 1. iyi ve yazın olmamış arkadailarıma tavsiye edecektim güzel olmamış diye tavsiye etmiyeceyim ben buranın müşterisiyim beni kay betmek istemiyorsanız 2 dakka için de yapın

  YanıtlaSil
 2. müşteri velinimetimizdir elimizden gelen bişeyse yaparız tabiki ama ne istediğini tam olarak anlayamadım.. kandil mesajlarını beğenmediysen birde bunlara bak istersen:

  ♥ Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

  ♥ Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

  ♥ Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

  ♥ Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miractan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun.. Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle... İyi Kandiller..

  ♥ Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e. Hayırlı kandiller..

  ♥ Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun..

  umarım işine yarar bu mesajlar.. ;)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

bülent ersoyun makyajsız fotoğrafı..

Mustafa Topaloğlu Obama Şarkısı Klibi Seyret İzle