çinlilerden çakma nokia telefon..

alın işte bunu da yaptılar.. adamlar her bokun taklitini üretiyolar.. NOKIA yazısını NOKLA ya da NCKLA yapıp milleti kekleyip kaptırıyolar bu çakma telefonları..

ya o deilde bu mkmun çinlilerinden nedir bu dünyanın çektiği.. 1 milyoncuları geçtim markette mağazada ne varsa alayı made in china oldu.. 1000küsür dolara bilgisayar alıosun arkasında made in china yazıo.. deli olacam ya..

adamların belki bi günahı yok ama kıl kaptım ya bi kere.. heryerde heryerde bu kadar böle insanın karşısına çıkılmaz ki.. tamam belki büyük firmalar çinde de olsa ürünlerini belli bi standartta üretiyolardır ama insan çin malı yazısını görünce içgüdüsel olarak bi "siktir et" çekiyo içinden.. bilmiyorum haksız mıyım..

telefon dışarıdan cazcazlı görünebilir ama görüntüye aldanmayın.. :|

Yorumlar

  1. kesinlikle haklısın..ne o öyle taklit taklit.ellerinde varsa büyük firmalar onların ürünlerini de almam alana enayi derim..hele bu resimdeki gibi nokia markasını tutup da nkola vs gibi isimlerle çıkarırlarla isterse altından yapılsın almam kardeşim..daha ağır konuşurdum ama burası müsait değil..

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

bülent ersoyun makyajsız fotoğrafı..

Mustafa Topaloğlu Obama Şarkısı Klibi Seyret İzle